• سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت

پلی اتیلن متقاطع ، که به طور معمول PEX ، XPE یا XLPE مخفف می شود ، نوعی پلی اتیلن با اتصالات عرضی است. این سیستم عمدتا در سیستم های لوله کشی خدمات ساختمان ، سیستم های گرمایش و خنک کننده تابشی هیدرونیک ، لوله کشی آب خانگی و عایق کابل های الکتریکی با ولتاژ بالا (ولتاژ بالا) استفاده می شود.

Polycab LT XLPE Cables, 420, Rs 450 /meter Aaditya Corporation, Ahmedabad |  ID: 12183562697

 

تفاوت کابل های PVC با XLPE چیست؟

چه تفاوتی بین کابل عایق XLPE و PVC وجود دارد؟ XLPE پلی اتیلن متقاطع است ... در شرایط اتصال کوتاه ، این کابل می تواند در دمای 250 درجه سانتیگراد در مقایسه با 160 درجه سانتیگراد برای کابل های PVC مقاومت کند.

مزایای کابل های XLPE چیست؟

مزایای XLPE چیست؟ عایق XLPE در هر دو درجه حرارت بالا و پایین کار می کند. به دلیل ساختار ، XLPE در برابر سایش و ساییدگی بسیار مقاوم است. همچنین دارای مقاومت در برابر برق ولتاژ بالا ، مواد شیمیایی و سایر مواد خطرناک است.

 

Pvc Power Cables - Lt Cable - Xlpe Cable Manufacturers | Tycon Cables

کابل XLPE چه مشخصاتی دارد؟

کابل XLPE به معنای کابل زره پوش هادی آلومینیوم عایق پلی اتیلن است. ... عایق بیشتر با لایه ای از مواد نیمه رسانای غیر فلزی غربال می شود و بیش از آن یک صفحه فلزی غیر مغناطیسی به شکل نوار مس یا آلومینیوم اعمال می شود.

به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و همچنین افزایش طول عمر ، کابلهای ولتاژ متوسط عایق XLPE با محافظ ضد آب طولی از جمله نوار تورم اضافی و ژاکت خارجی PE طراحی شده اند. ... خواص خوب این کابل ها در یک محدوده دمایی گسترده ثابت می مانند.

آرسام الکتریک

سیم و کابل،سیم و کابل ارت،سیم،کابل