• سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت

سیم و کابل تک رشته خشک

NYY به عنوان کابل برق جهت تأمین انرژی در تاسیسات ساکن ، داخل منزل ، فضای باز ، زیر زمین ، بتن و آب استفاده می شود که انتظار نمی رود آسیب مکانیکی داشته باشد.این سیم ها همچنین اندازه های مختلفی برای شرایط مختلف سیم کشی دارند. این سیم ها دارای مقاومت بالا هستند و در مدت زمان طولانی دچار خردگی نمی شوند.

Choosing Single or Multi-Stranded Wiring - Wire Manufacturers

 

سیم تک رشته چیست؟

سیم تک رشته ، یک سیم یک رشته یا میله فلزی استوانه ای ، انعطاف پذیر است که معمولاً استوانه ای است. سیم ها برای تحمل بارهای مکانیکی یا سیگنال های برق و مخابرات استفاده می شوند. سیم معمولاً با کشیدن فلز از سوراخ داخل یک قالب یا صفحه رسم شکل می گیرد.

سیم جامد ، سیم جامد یا تک رشته ای نیز نامیده می شود ، از یک قطعه سیم فلزی تشکیل شده است. سیم جامد برای سیم کشی تخته های نان مفید است. ساخت سیم جامد ارزانتر از سیم رشته ای است و در مواردی که نیاز چندانی به انعطاف پذیری در سیم داشته باشد از آن استفاده می شود.

Working with Wire - learn.sparkfun.com

مزایا و موارد استفاده

ساخت این نوع سیم کشی معمولاً از سیم چند رشته ای هزینه کمتری دارد زیرا به پردازش زیادی احتیاج ندارد.
سیم تک رشته ای به اندازه گزینه انعطاف پذیر نیست. این عدم انعطاف پذیری می تواند احتمال خستگی فلز و شکاف سیم را در نتیجه افزایش دهد. به همین دلیل ، سیمهای تک رشته ای برای محصولاتی که جابجایی زیادی ندارند ، بهترین راه حل را دارند.
این نوع سیم کشی اغلب فقط در برنامه های سیم کشی سنج کوچکتر استفاده می شود ، زیرا مانور و استفاده از سیم سنج تک سیم سنج دشوار است

آرسام الکتریک

سیم و کابل،سیم و کابل ارت،سیم،کابل