• سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت

کابل زرهی

کابل های زره پوش بدون نیاز به مجرای برق جبران کننده های گران قیمت و کوپلینگ های مجاری از حفاظت و دوام لازم برخوردار هستند. زره پوش های فلزی در برابر خوردگی مقاومت می کند و آن را برای مناطق در معرض رطوبت مناسب می کند.

کابل زره پوش چه نامیده می شود؟


با استفاده از نام های جایگزین مانند کابل غلاف فلزی ، نوع AC ، MC ، Greenfield یا کابل زره پوش ، کابل BX مجموعه ای از سیم های عایق شده با روکش پلاستیک است (به طور معمول 14 یا 12 سنج) ، بهم پیوسته و توسط یک روبان محافظت می شود- مانند غلاف فلزی

 

CCIC China Armored Cable Inspection – China Certification & Inspection  Group Shaanxi Co., Ltd

کابل زره پوش را می توان به پلاگین 3 پین متصل کرد اما به یک شاخه 13A بدون برخی از جعبه اتصال متصل نیست. اکثر کاروان ها از طریق RCD با کابل انعطاف پذیر 2.5 یا 4 میلی متر مربع که از روی چمن گذاشته شده است ، تهیه می شوند.

مزایای کابل زرهی

کابل زره ای در مواردی مانند گل خانه ها و کارگاه ها استفاده می شود. از مزایای این کابل می توان به سختی و مقاومت بالا در مقابل فرسایش و خوردگی اشاره کرد. همچنین کابل زرهی ضد آب و مقاوم در مقابل رطوبت است و دچار رطوبت زدگی و خوردگی در مقابل رطوبت هوا نمی شود. از دیگر مزایای آن می توان به عمر طولانی آن نیز اشاره کرد. عمر این کابل ها بسته به میزان استفاده از 20 سال تا 50 سال دوام دارد.

آیا کابل زره پوش به مجرا احتیاج دارد؟


گرچه وزن و سفتی کابلهای زره پوش باعث می شود که آنها به سختی قابل کنترل باشند و برای خاتمه وقت گیرتر هستند ، اما در مواردی که کابلهای غیر مسلح ممکن است در معرض آسیب قرار بگیرند و به محافظت از محفظه نیاز دارند ، از جمله: مجرا یا ترانکشن ، ضروری است.

 

Global Armored Cable Market 2021 Research by Business Analysis, Growth  Strategy and Industry Development to 2026 – The Courier

 

آرسام الکتریک

سیم و کابل،سیم و کابل ارت،سیم،کابل