• سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت
  • سیم و کابل ارت

فروشنده سیم و کابل شاهین

کابل برای صفحه های برقی
کابل های انعطاف پذیر برای سیم کشی کابینت های برقی. این کابلهای برقی مخصوصاً برای مصارف خانگی ، نصب در مکانهای عمومی و سیم کشی داخلی کابینتهای برقی ، جعبه های سوئیچ و وسایل برقی کوچک مناسب هستند.

کابل های برق
کابل های انرژی برای تأسیسات صنعتی و اماکن عمومی. یافتن کابل های برق در برنامه های انتقال قدرت در انواع اتصالات ولتاژ پایین ، برای استفاده های صنعتی و درایو فرکانس متغیر (VFD) معمول است.

کابل های زره پوش
کابلهای دارای تقویت کننده آلومینیوم یا فولاد برای تاسیسات با خطر تهاجم مکانیکی. همچنین یافتن کابلهای زرهی در مکانهایی که جوندگان وجود دارد و همچنین در تاسیسات در مکانهایی که خطر آتش سوزی و انفجار دارند (ATEX) معمول است.

کابلهای لاستیکی
استفاده از کابلهای لاستیکی انعطاف پذیر بسیار متنوع است. ما می توانیم کابل های لاستیکی را در تاسیسات ثابت صنعتی و همچنین در سرویس های سیار پیدا کنیم. کابل های جوشکاری باید دارای یک غلاف لاستیکی باشند ، که امکان انتقال جریان زیاد بین ژنراتور جوش و الکترود را فراهم می کند.

کابلهای بدون هالوژن
کابلهای با هالوژن آزاد با امنیت بالا (LSZH) با دود کم و انتشار گاز خورنده در صورت آتش سوزی مناسب برای استفاده در سیم کشی تابلوهای برق و مکانهای عمومی ، انواع نصب در مکانهای عمومی ، مشتقات فردی ، مدارهای اضطراری ، شبکه های توزیع عمومی و همچنین برای خدمات تلفن همراه.

کابلهای مقاوم در برابر آتش
این کابلها به طور خاص برای انتقال انرژی الکتریکی در شرایط شدید که در حین آتش سوزی طولانی اتفاق می افتد ، تضمین کننده تامین تجهیزات اضطراری مانند سیگنالینگ ، دستگاه های کشش دود ، دزدگیرهای صوتی ، پمپ های آب و غیره طراحی شده اند.

Electrical Power Cable at Rs 30/meter(s) | Electric Power Cables | ID:  11908148148

فروشنده انواع سیم و کابل 

کابل های کنترل
کابل های کنترل برای نصب های ثابت یا موبایل باید بسیار انعطاف پذیر باشند ، زیرا آنها عمدتا برای لوازم خانگی کوچک ، برای اتصال قطعات ماشین آلات مورد استفاده برای تولید ، برای سیگنالینگ و سیستم های کنترل ، برای اتصال موتورها یا مبدل های فرکانس ، برای انتقال سیگنال طراحی شده اند. جایی که ولتاژ ناشی از یک میدان الکترومغناطیسی خارجی ممکن است سیگنال منتقل شده یا اتصالات منبع تغذیه را برای جلوگیری از تولید میدان های الکترومغناطیسی تحت تأثیر قرار دهد.

کابل های ابزار دقیق
این کابل ها انعطاف پذیر و محافظ برای انتقال سیگنال بین تجهیزات در تاسیسات صنعتی هستند. مخصوصاً برای انتقال مطلوب داده ها در محیط هایی با تداخل الکترومغناطیسی بالا.

کابل های خورشیدی
این کابل ها مخصوصاً برای اتصال پانل های فتوولتائیک و از پانل ها به اینورتر DC به AC مناسب هستند. به لطف طراحی مواد و پوشش آنها که به ویژه در برابر تابش خورشید و دمای شدید مقاوم است ، می توان آنها را با تضمین کامل در فضای باز نصب کرد.

کابل های مخصوص
طیف گسترده ای از کابل های الکتریکی برای تاسیسات خاص مانند: نصب موقت حلقه گل در نمایشگاه ها وجود دارد اتصالات جرثقیل سقفی ، بالابر و بالابر؛ کاربردها در پمپ های زیر آب و مناطق آب آشامیدنی مانند آکواریوم ، سیستم های تصفیه ، چشمه های آب آشامیدنی یا استخرهای شنا برای سیستم های روشنایی ، تصفیه و تمیز کردن.

کابل های آلومینیوم
کابل های آلومینیومی برای انتقال نیرو برای نصب ثابت در داخل خانه ، فضای باز و / یا زیر زمین مناسب هستند.

Cable Manufacturer Malaysia, PVC Cable Supplier Melaka, Control Cable,  Power Cable Supplies ~ Utama Cables Sdn Bhd

فروشنده لوازم سیم و کابل

انواع هادی های الکتریکی
هادی سیم برهنه: تک سیم در حالت جامد ، انعطاف پذیر و بدون پوشش نیست.
هادی های الکتریکی آلومینیوم: در برخی موارد ، از هادی های آلومینیومی نیز استفاده می شود ، با وجود این واقعیت که این فلز 60٪ رسانا از مس بدتر است.
هادی های الکتریکی مس: متداول ترین ماده استفاده شده است.
هادی سیم مسی انعطاف پذیر: مجموعه ای از سیمهای ظریف است که توسط مواد عایق پوشانده شده است. انعطاف پذیر و انعطاف پذیر هستند.
کابل تک هسته ای: کابلی با یک هادی منفرد.
کابل چند هسته ای: کابلی است که چندین هادی دارد.

آرسام الکتریک

سیم و کابل،سیم و کابل ارت،سیم،کابل